Новини / Події / В Україні заборонили небезпечні газові плити
26 березня 2017, 14:42
Розмір шрифта: А А А

В Україні заборонили небезпечні газові плити

В Україні заборонили небезпечні газові плити, Госпродпотребслужба, газові плити, марка Рімак
В Україні заборонили небезпечні газові плити

Госпродпотребслужба в Чернівецькій області здійснила позапланову перевірку характеристик газових плит торгової марки «Рімак» з Туреччини і виявила, що на цю продукцію не нанесений знак відповідності технічним регламентам і відсутня яка-небудь супровідна документація, що засвідчує її якість та безпеку, у тому числі декларація про відповідність.

Як повідомили у відомстві, ця продукція може становити серйозний ризик, тому плити моделей M015-6, M015-4, MX23, MX22, MX23 ТМ «Рімак» заборонені для продажу на ринку України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Декларант (анонімно) 28 березня 2017, 14:30 ссылка
    Госпродпотребслужба в Чернівецькій області не знає законодавства. На ці плити є сертифовене виробництво, про що свідчить Сертифікат відповідності.Але пані інспекторша не признає його каже , що він не такий . А на питання який? каже що не знає який має бути. Декларація відповідності подавалася. Але не була прийнята. Акт огляду складався у кабінеті начальника поста митниці, під диктовку зам начальника митниці. Тому, що пані при огляді мала уже написаний акт. Це що перевірка чи корукційні дії групи осіб.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: