Новини / Події / Київська влада не виявила помилок у платіжках за тепло від «Київенерго»
21 листопада 2016, 19:23
Розмір шрифта: А А А

Київська влада не виявила помилок у платіжках за тепло від «Київенерго»

Київська влада не виявила помилок у платіжках за тепло від "Київенерго", Київенерго, помилки у платіжках, Петро Пантелєєв
Київська влада не виявила помилок у платіжках за тепло від «Київенерго»

Київська міська державна адміністрація не виявила помилок у платіжках за тепло від “Київенерго”, які мешканці столиці отримали в середині листопада, повідомив на прес-конференції заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

“Ми комісійно розібрали це питання із залученням представників Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та Мінрегіону. Висновком є те, що “Київенерго” при нарахуванні використовував методику, затверджену постановою №1037 згідно вимог чинного законодавства. Порушень ми там не знайшли. Підстав для перерахунку у цієї категорії (будинків без будинкового приладу обліку тепла – ред.) немає”, – сказав Пантелєєв.
Як повідомлялося, у середині листопада багато мешканці Києва отримали платіжки за послуги центрального опалення від компанії “Київенерго” з рахунками, суми яких, за оцінками споживачів, перевищують норму споживання теплової енергії за два тижні жовтня.

За словами багатьох жителів столиці, суми в платіжках рівні місячної норми споживання тепла. “Київенерго” пояснює високі рахунки за опалення для будинків без будинкового приладу обліку теплової енергії методикою, прийнятою Кабінетом міністрів, згідно з якою тариф розраховується з прив’язкою до середньомісячної температури і кількості днів опалювального періоду.

При цьому для близько 650 будинків з приладами обліку нарахування будуть скориговані у платіжках за листопад, оскільки “Київенерго” не змогла зняти показання з лічильників цих будинків та нарахувало плату за нормативом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Потепління в столиці: коли відключать опалення

9 березня 2017, 17:24

Останні новини за сьогодні: