Новини / Події / Особливості подання податкових декларацій в 2017 році
4 лютого 2017, 19:42
Розмір шрифта: А А А

Особливості подання податкових декларацій в 2017 році

Особливості подання податкових декларацій в 2017 році, податкові декларації, оподаткування, ПДВ
Особливості подання податкових декларацій в 2017 році

З 1 січня 2017 року були внесені зміни в адміністрування податку на додану вартість. Про це повідомляє «Баланс-Клуб».

Зокрема, був введений механізм зупинення реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, яка підпадає під критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для такого зупинення та поновлення такої реєстрації у подальшому. При цьому, період з 1 квітня по 1 липня 2017 року визначений як тестовий.Також були збільшені терміни реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких податкових накладних в ЄРПН до 365 календарних днів. Відбулося злиття двох діючих Реєстрів до єдиного Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування та формування окремого Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, поданих до 1 лютого 2016 року.

У 2017 році бюджетне відшкодування ПДВ буде здійснюватися органами казначейства на підставі даних Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування без висновків контролюючих органів. Ідеться про відшкодування в межах коштів, наявних на єдиному казначейському рахунку.

Відтепер надано можливість складання не пізніше останнього дня місяця зведеної податкової накладної на суму перевищення бази оподаткування, над фактичною ціною, що визначається окремо по кожній операції з постачання товарів та послуг. Також встановлений код товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності та код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг як обов‘язковий реквізит податкової накладної для всіх без винятку товарів і послуг.При цьому до 31 грудня 2017 року буде діяти мораторій на застосування штрафних санкцій за помилки, допущені в податковій накладній за наведеними вище реквізитами. Згідно з новими правилами, продовжено до 1 січня 2019 року звільнення від оподаткування операцій з поставки, у тому числі операцій з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів, а також паперу та картону для утилізації.

На той же період продовжено касовий метод визначення дати виникнення податкових зобов’язань та податкового кредиту платників податку, що здійснюють постачання, у тому числі оптову, передачу, розподіл електричної та/або теплової енергії, постачання вугілля та/або продуктів його збагачення.Нагадаємо, що тепер помилки в обов‘язкових реквізитах податкової накладної, крім помилок в коді товару згідно з УКТЗЕД, які не заважають ідентифікувати виконану операцію, її зміст, період, сторони і суму податкових зобов’язань, не будуть причиною неприйняття податкових накладних в електронному вигляді.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

До літа українцям готують нові податкові сюрпризи

30 травня 2017, 16:17

Змінено порядок оподаткування спадщини

19 квітня 2017, 17:27

Останні новини за сьогодні: