Новини / Події / Пенсіонери залишилися без пенсій
20 лютого 2014, 12:00
Розмір шрифта: А А А

Пенсіонери залишилися без пенсій

Пенсіонери залишилися без пенсій, виплати, Пенсії, Ощадбанк, Пенсійний фонд
Пенсіонери залишилися без пенсій

З десятого лютого по всій країні почалися труднощі з виплатами пенсій. У відділеннях «Ощадбанків» та пошти літні люди з самого ранку шикуються в черги, щоб отримати заповітні гроші. Але, на жаль, дозованих коштів, вистачає не на всіх.

У Пенсійному фонді обіцяють — до кінця місяця всі пенсіонери отримають свої гроші. На офіційному сайті установи з‘явився звіт про фінансування більше п’ятдесяти відсотків від місячної потреби на виплату пенсій. За останні дні лютого Пенсійний фонд розраховує отримати ще близько десяти мільярдів гривень, тому чиновники пропонують пенсіонерам просто чекати.

Чекати українцям доводиться і соціальних виплат. Ще недавно наприкінці дві тисячі тринадцятого Микола Азаров заявив, що, незважаючи на затримки, в Новий рік наша країна входить без боргів у соціальній сфері. У цьому уряду допомогли російські гроші. Щоб погасити заборгованості Кабмін використовував перший транш у розмірі трьох мільярдів доларів. Також Микола Янович прогнозував стабільність виплат на дві тисячі чотирнадцятого. Слова його не виправдалися, адже грошей в Україні ні Росія, ні хто-небудь ще поки не пропонує.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Останні новини за сьогодні: