Новини / Події / Депутати Європарламенту закликали Київ відмовитися від е-декларування для борців з корупцією
5 травня 2017, 12:09
Розмір шрифта: А А А

Депутати Європарламенту закликали Київ відмовитися від е-декларування для борців з корупцією

Депутати Європарламенту закликали Київ відмовитися від е-декларування для борців з корупцією, європарламент, е-декларування, активісти
Депутати Європарламенту закликали Київ відмовитися від е-декларування для борців з корупцією

Депутати Європарламенту, які входять до неформальної групи «Друзі європейської України», написали лист на ім‘я Петра Порошенка, Володимира Гройсмана та Андрія Парубія. У ньому вони закликали відмовитися від вимоги в законодавстві відносної е-декларування для громадських активістів.

Депутатів Європарламенту неприємно здивували поправки в закон про електронне декларування.

«Ми переконані, що ці нововведення, які зараз покладені на представників неурядових організацій, які займаються протидією корупції, з вимогою публікувати декларації про доходи, — це непотрібний, безпрецедентний і дискримінаційний крок», — заявили вони.
Політики Європарламенту вважають, що таким чином влада хоче здійснити тиск на громадських активістів, які ведуть реальну боротьбу з корупцією в Україні.Представники Європарламенту закликали терміново переглянути прийняті поправки в закон про електронне декларування і довести, що українська влада має намір боротися з корупцією «щиро і серйозно».

Також європарламентарі нагадали, що Революція гідності в Україні почалася саме через корупцію у вищих ешелонах влади.

Лист підписали Ребекка Хармс, Анна Фотига, Петрас Ауштревичус, Бронис Ропи, Наталі Грісбек, Ана Гомес, Хельга Стівенс, Ларс Адактуссон, Юлія Пітера, Павло Воля і інші депутати.Нагадаємо, що 23 березня Верховна Рада проголосувала за внесення змін до статті 3 закону «Про запобігання корупції». Поправка передбачає, що представники антикорупційних громадських організацій будуть в обов’язковому порядку подавати електронні декларації.

27 березня нову редакцію закону пописав президент Петро Порошенко.

Незабаром правку правозахисники розкритикували, посли країн «Великої сімки», дипломатичні місії Німеччини, США, Євросоюзу і Великобританії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: