Новини / Події / У Севастополі відкриється польське консульство
4 лютого 2011, 11:14
Розмір шрифта: А А А

У Севастополі відкриється польське консульство

У Севастополі відкриється польське консульство, Севастопольська міська державна адміністрація, Генеральне Консульство Республіки Польща, Валерій Саратов, Веслав Мазур, посольство, віза
У Севастополі відкриється польське консульство

Севастопольська міська державна адміністрація надасть усю необхідну допомогу в організації роботи Генерального Консульства Республіки Польща в Севастополі. Про це заявив голова адміністрації Севастополя Валерій Саратов під час зустрічі з Генеральним консулом Республіки Польща в Севастополі Веславом Мазуром.

«Якщо раніше севастопольцям для отримання візи потрібно було їхати в Одесу чи Київ, то через два тижні це можна буде зробити в Севастополі, що значно спростить і здешевить вирішення всіх необхідних питань, пов‘язаних з виїздом за кордон», — сказав В. Саратов, якого цитує прес-служба Севастопольської міської державної адміністрації.

У ході зустрічі сторонами були обговорені можливі терміни церемонії відкриття та організація роботи Генерального Консульства Республіки Польща в Севастополі. «З паном Саратовим ми домовилися, що будемо пропонувати міністру закордонних справ Польщі та міністру закордонних справ України, щоб офіційне відкриття Генерального Консульства Польщі в Севастополі відбувалося між 14 і 20 березня», — сказав В. Мазур після закінчення зустрічі.

За його твердженням, консульство вже працює, «воно розташоване на площі Пирогова, будинок 3-а, в ньому працює 10 осіб». «Однак поки немає прийому документів на оформлення віз, але протягом двох тижнів і це питання буде вирішене. У десятиденний термін буде відкрито сайт Генерального Консульства», — додав дипломат.

За словами В. Мазура, одним з головних напрямків діяльності Генерального Консульства буде видача віз до Польщі (шенгенських віз), а також розвиток економічного співробітництва з Севастополем і Автономною Республікою Крим. «Ми будемо займатися всіма галузями — культурою, наукою, спортом … Тут у Севастополі та Автономній Республіці Крим працює 8 польських громад», — сказав він.

За даними відділу міжнародних зв’язків та протоколу Севастопольської міської державної адміністрації, опрацьовується також можливість відкриття при Консульстві і Консульських пунктів інших країн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Росія передала Україні 12 ув’язнених

20 березня 2017, 08:43

Топ-5 країн, куди можна поїхати відпочивати без візи

16 березня 2017, 09:20

У США при в'їзді будуть питати паролі від соцмереж

8 лютого 2017, 14:44

Останні новини за сьогодні: