Новини / Події / Україна і Польща в цьому році відкриють два пункти пропуску на кордоні
28 серпня 2013, 08:30
Розмір шрифта: А А А

Україна і Польща в цьому році відкриють два пункти пропуску на кордоні

Україна і Польща в цьому році відкриють два пункти пропуску на кордоні, Україна, польща, пункт пропуску, державний кордон
Україна і Польща в цьому році відкриють два пункти пропуску на кордоні

Україна і Польща мають намір у жовтні-грудень 2013 року відкрити два пункти пропуску через державні кордони – Грушів-Будомєж та Угринів-Долгобичів.

“Міжнародний автомобільний пункт пропуску Грушів-Будомєж стане найсучаснішим не тільки на українсько-польському кордоні, а й на всьому східному кордоні Польщі”, – сказав прем’єр-міністр України Микола Азаров.
За його словами, пропускна спроможність пункту Грушів-Будомєж складе близько 3 тис. автомобілів на добу, що дозволить розвантажити інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні.

Як повідомлялося, будівництво митного переходу Грушів-Будомєж було розпочато в 2010 році в рамках підготовки до проведення в Україні фінальних матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
Тоді наголошувалося, що будівництво самого переходу здійснюється за кошти Польщі. Його вартість складе 140 млн польських злотих (майже 350 млн грн). У цілому, на новому пункті пропуску передбачено 16 смуг руху: по вісім в кожну сторону, з яких чотири – для приватних автомобілів, дві – для мікроавтобусів та ще дві для автобусів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: