Новини / Події / Митниця відібрала у націоналістів 400 млн дол
10 вересня 2012, 09:51
Розмір шрифта: А А А

Митниця відібрала у націоналістів 400 млн дол

Митниця відібрала у націоналістів 400 млн дол, Державна митна служба, Ігор Калєтнік, контрабанда, Петро Симоненко
Митниця відібрала у націоналістів 400 млн дол

Голова Держмитслужби України Ігор Калєтнік зупинив контрабанду, якою займалися представники радикал-націоналістичної партії «Свобода» на західних кордонах України. Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко в інтерв'ю радіо «Свобода».

«Калєтнік зупинив контрабанду, якою займалася Свобода на західних кордонах України. Я відповідаю за те, що кажу. Вони займалися контрабандою. На кордоні Польщі з Україною у Львівській області у нас різниця була 400 млн дол За 1 рік цю різницю між польською статистикою і українською Ігор Калєтнік зменшив до 3 млн дол», — сказав П.Симоненко.

Як відомо, І.Калєтнік є представником Комуністичної партії України, був призначений в 2010 році головою Державної митної служби України за квотою КПУ при формуванні парламентської більшості на чолі з Партією регіонів.

На майбутніх парламентських виборах І.Калєтнік включений у виборчий список КПУ. Раніше глава партії «Свобода» Олег Тягнибок заявив про необхідність заборони на діяльність Компартії України і залучення її лідера П.Симоненко до кримінальної відповідальності.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: