Новини / Події / Кабмін на рік відклав перехід на цифрове ефірне телебачення
6 квітня 2016, 20:11
Розмір шрифта: А А А

Кабмін на рік відклав перехід на цифрове ефірне телебачення

Кабмін на рік відклав перехід на цифрове ефірне телебачення, Кабінет Міністрів, цифрове ефірне телебачення, Леонід Євдоченко
Кабмін на рік відклав перехід на цифрове ефірне телебачення

Кабінет міністрів України відклав на рік, до 30 червня 2017 року, повний перехід з аналогового на цифрове ефірне телебачення.Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу.

“Мова йде про створення державної компанії, яка буде впроваджувати цифрове телебачення … Для того, щоб впровадити державне цифрове телебачення в Україні необхідно мати відповідний частотний ресурс, який на сьогодні задіяний компанією (” Зеонбуд “- ред.)”, – сказав глава Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Леонід Євдоченко.

У свою чергу міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що компанія “Зеонбуд”, яка транслює телеканали в цифровому режимі, контролюється родиною Віктора Януковича.

“Якби ми зараз перейшли на цифру, і монополістом в цьому питанні була б компанія, яка належить, зокрема, сім’ї Януковича – то менеджер цієї компанії одним рухом зміг би вимкнути всі телеканали і радіостанції в ефірі на території України … Це питання національної безпеки “, – сказав він.

Ю.Стець наголосив, що для переходу на цифрове ТБ життєво необхідно вирішити питання з майбутнім “Зеонбуду” і зробити це може Верховна Рада, наприклад, прийнявши законопроект “Самопомочі” про націоналізацію цієї компанії.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Дмитро Дубілет і команда iGov запропонували безкоштовно створити систему для електронної подачі документів на отримання ліцензій

25 травня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: