Новини / Події / Суд повторно розблокував перенесення мобільних номерів
20 січня 2017, 17:06
Розмір шрифта: А А А

Суд повторно розблокував перенесення мобільних номерів

Суд повторно розблокував перенесення мобільних номерів, Київ, апеляційний адміністративний суд, MNP, Вадим Гулько
Суд повторно розблокував перенесення мобільних номерів

Київський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням від 19 січня 2017 р. остаточно розблокував роботи по впровадженню в Україні послуги перенесення номерів при зміні оператора (MNP). Про це заявив виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько, повідомляє прес-служба УДЦР.

«У січні для прихильників послуги MNP одразу дві приємні новини. Спочатку Київський апеляційний господарський суд визнав укладеним договір між УДЦР та переможцем торгів із закупівлі послуги MNP. А 19 січня ще й Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні скарги компанії Диалинк, яка вимагала скасувати рішення АМКУ про допуск компанії ЕС АЙ ЦЕНТР до оцінки пропозицій і тим самим знову заблокувати цей проект», — зазначив Гулько.

Він також додав, що роботи з впровадження послуги MNP вже розпочато, а рішення Київського апеляційного адмінсуду лише додасть упевненість учасникам цього проекту.

Гулько нагадав, що технічна частина проекту з впровадження MNP, а саме Централізована база даних повинна бути реалізована вже на початку квітня 2017 р.

Нагадаємо, що Київський апеляційний господарський суд 11 січня 2017 р. підтвердив рішення господарського суду Києва, який визнав укладеним договір між УДЦР та ЕС АЙ ЦЕНТР на впровадження послуги MNP в Україні.

21 квітня 2016 р. УДЦР провів повторну оцінку пропозицій конкурсних торгів по впровадженню Автоматизованої системи Централізована база даних перенесених номерів. В результаті переможцем тендеру була визнана компанія ЕС АЙ ЦЕНТР. Вартість проекту компанія оцінила в 39,58 млн грн — майже на 32 млн грн менше попереднього переможця тендеру, компанії Диалинк. Тим не менш Диалинк оскаржувала це рішення в судовому порядку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: