Новини / Події / Європа вимагає від України переглянути правки в законі про е-декларуванні
29 квітня 2017, 12:45
Розмір шрифта: А А А

Європа вимагає від України переглянути правки в законі про е-декларуванні

Європа вимагає від України переглянути правки в законі про е-декларуванні, ЄС, електронне декларування, державні службовці
Європа вимагає від України переглянути правки в законі про е-декларуванні

ЄС наполягає на необхідності перегляду Верховною Радою прийнятих поправок до закону про електронне декларування доходів і активів державних службовців, зокрема тих, які стосуються необхідності декларування антикорупційними активістами.

Про це сказано у відповіді представництва ЄС в Україні.

«Ми дуже стурбовані новими поправками в законі про е-декларуванні. Важливо збереження системи е-декларування для держслужбовців. Таким чином, Верховна Рада зобов’язана якнайшвидше переглянути ці поправки до закону».

Також зазначається, що вимоги Євросоюзу щодо забезпечення прозорості діяльності громадських організацій повинні відповідати передового міжнародного досвіду, і висловили намір поділитися європейським досвідом в даній сфері.

«Заклики до посилення прозорості в недержавному секторі цілком зрозумілі. Однак це питання має розглядатися окремо», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 29 березня офіційне видання парламенту «Голос України» оприлюднило закон про декларації, який зобов’язує членів антикорупційних громадських організацій подавати електронні декларації.

• кандидати в народні депутати України, кандидати на пост президента України, кандидати в депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, кандидати на посади сільських, селищних, міських голів і старост;

• фізичні особи, які:

 — отримують кошти, майно в рамках реалізації в Україні програм (проектів) технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги в сфері запобігання, протидії корупції (як безпосередньо, так і через третіх осіб або будь-яким іншим способом, передбаченим відповідною програмою (проектом);

 — систематично, протягом року, виконують роботи, надають послуги щодо імплементації стандартів в сфері антикорупційної політики, моніторингу антикорупційної політики в Україні, підготовки пропозицій з питань формування, реалізації такої політики – якщо фінансування (оплата) таких робіт, послуг здійснюється безпосередньо або через третіх осіб за рахунок технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги в сфері запобігання, протидії корупції;

 — керівниками або входять до складу вищого органу управління, інших органів управління громадських об’єднань, інших непідприємницьких товариств, які здійснюють, пов’язану із запобіганням, протидією корупції, імплементацією стандартів в сфері антикорупційної політики, моніторингом антикорупційної політики в Україні, підготовкою пропозицій з питань формування, реалізації такої політики, і/або беруть участь, залучаються до здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням, протидією корупції.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: