Новини / Події / Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок
31 травня 2017, 10:44
Розмір шрифта: А А А

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок, українська митниця, Apple, Lipton, посилки, заборона
Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах. Про це повідомляє OpenDataBot.

Згідно з повідомленням, обмеження введені на підставі переліку об'єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру.

«Якщо нічого не зміниться, в українських магазинах піднімуться ціни, а покупки за кордоном стануть ризикованими. Бізнесу доведеться або йти «в підпілля», або скорочувати асортимент і зазнавати збитків. Буде рости чорний ринок, і, відповідно, корупція», – відзначає ресурс.

У список торгових марок, які перестане пропускати митниця, увійшли марки одягу, сигарет, авто, побутової техніки, електроніки, алкоголь, парфумерія і т.д., в тому числі: Adidas, Amway, Apple, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, Levi's, LG, Lipton, Honda, HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi і ін.

У список заборонених також увійшли дочірні підприємства Roshen. Повний список товарів, через які посилку можуть не пропустити на митниці, можна переглянути за посиланням.
Раніше повідомлялося, що митниця не пускає в Україну посилки з Meizu. При цьому є інформація, що посилки з Xiaomi вже пропускають в Україну.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: