Новини / Події / У МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер
16 липня 2016, 15:57
Розмір шрифта: А А А

У МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер

У МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер, Національна патрульна поліція, автомобілі Mitsubishi Оutlander, гібридна силова установка
У МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер

Національна патрульна поліція восени почне отримувати нові моделі автомобілів Mitsubishi Оutlander з гібридною силовою установкою.

Як повідомляє Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України, МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер. Проект позабюджетного фінансування по Кіотському протоколу на закупівлю партії автомобілів з гібридною силовою установкою був реалізований у співпраці Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України та Міністерства екології та природних ресурсів.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що 651 автомобіль Mitsubishi Оutlander з гібридною силовою установкою почне надходити в підрозділи поліції вже восени. Ці автомобілі призначені для патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних і територіальних відділень поліції. До кінця року планується завершити це розподіл, укомплектувавши поліцейські підрозділи сучасною технікою, оскільки представлений сьогодні автомобіль – це модель 2016 року.

«Наші поліцейські отримають кращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати палива за рік можна заощадити близько 330 млн грн. За ці гроші можна купити ще близько 300 таких авто», – підкреслив Аваков.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під прикриттям поліції в Україні хочуть скасувати автомита

13 вересня 2016, 09:47

Citroen представив гібридний автомобіль майбутнього

2 вересня 2016, 20:25

Останні новини за сьогодні: