Новини / Події / Експерт Нафтогазу пояснив, чому погано горить український газ
28 квітня 2017, 18:08
Розмір шрифта: А А А

Експерт Нафтогазу пояснив, чому погано горить український газ

Експерт Нафтогазу пояснив, чому погано горить український газ, Нафтогаз України, газорозподільчі мережі, український газ, Олексій Хабатюк
Експерт Нафтогазу пояснив, чому погано горить український газ

У НАК «Нафтогаз України» пояснили, що в українських газорозподільчих мережах знижений тиск, однак якість пального є високою.

Про це на сторінці у Фейсбук написав спеціаліст з питань енергоефективності та обліку газу НАК «Нафтогаз України» Олексій Хабатюк.

«Пам'ятаєте про чайник, який довго закипає? Казали, що «газ розбавляють». Наші колеги провели цікаві досліди. І що? Головне — тиск газу! Тиск газу знижується — чайник закипає довше. Але, що цікаво, витрата газу при цьому навіть трохи зменшується», — сказав він.

При цьому, за словами експерта, витрачається лише більше часу на закипання чайника.«Вимагайте правильного тиску! І тисність правильно! Для інформації: зазвичай тиск знижується взимку, коли працюють котли. Особливо в люті морози», — наголосив експерт.

Як неодноразово заявляли у ПАТ «Укртрансгаз», якість українського газу перевищує держстандарти та європейські норми. Стандарт встановлює мінімально допустиме значення нижчої теплоти згоряння природного газу 7600 ккал на кубометр. Реально за останні десять років нижча теплота згоряння природного газу в Україні становить близько 8300 ккал на метр кубічний (максимальне відхилення становить 3,6%). 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна сильно зменшить тариф на транзит газу

3 травня 2017, 14:22

Останні новини за сьогодні: