Новини / Події / У Нацбанку пояснили, чому з українськими фінансистами не хочуть працювати на Заході
7 травня 2017, 15:48
Розмір шрифта: А А А

У Нацбанку пояснили, чому з українськими фінансистами не хочуть працювати на Заході

У Нацбанку пояснили, чому з українськими фінансистами не хочуть працювати на Заході, українські фінустанови, зарубіжні банки, банки-кореспонденти
У Нацбанку пояснили, чому з українськими фінансистами не хочуть працювати на Заході

Закриття західними банками коррахунків українських фінустанов пов’язане з посиленням заходів по частині фінансового моніторингу, вважають в НБУ.

«Очевидно, що однією зі складових цієї тенденції є поступове посилення процедур compliance і збільшення штрафних санкції до банків за порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу. У зв’язку з цими факторами в зарубіжних банках зростає ризик збільшення витрат на штрафи та інші заходи, пов’язані з перевірками на відповідність платіжних доручень вимогам FATF та внутрішніх фінансових регуляторів. Закономірним кроком на такі виклики стає більш жорстка політика іноземних банків стосовно банків-кореспондентів», — заявили в прес-службі НБУ.

Там також визнали, що закордонним фінансовим інститутам стає менш вигідно співпрацювати з невеликими банками-кореспондентами.

Нагадаємо, що раніше українські банки повідомляли, що їхні західні партнери стали частіше розривати з ними корвідносини. Найчастіше наші фінансисти скаржилися на Commerzbank і Deutsche Bank.

«Дана ситуація ніяк не пов’язана з якістю платежів українських банків. Тенденція із закриттям кореспондентських рахунків відзначається в багатьох розвинених країнах світу», — запевнили в Нацбанку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: