Новини / Події / Поштові послуги в Україні виростуть в 1,5 рази
23 лютого 2017, 19:11
Розмір шрифта: А А А

Поштові послуги в Україні виростуть в 1,5 рази

Поштові послуги в Україні виростуть в 1,5 рази, збільшення тарифів, поштові послуги, Укрпошта
Поштові послуги в Україні виростуть в 1,5 рази

Прийшло повідомлення про те, що Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв‘язку та інформатизації (НКРЗІ), схвалений проект рішення Українського державного підприємства поштового зв’язку (УДППЗ), згідно з яким збільшуються граничні тарифи на універсальні поштові послуги.

Граничні тарифи на пересилання листів, поштових карток, бандеролей, а також на пересилання реєстрованих поштових відправлень листів, карток та бандеролей збільшуються на 59,6%, а пересилання посилок в межах України – на 22%.

Таким чином, середній рівень підвищення тарифів на універсальні послуги поштового зв‘язку в Україні збільшуються на 49,4%.

На проведеному засіданні 10 лютого робочої групи по розробці граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку з представниками профспілок та роботодавців, які були представлені сторонами, пропозиція «Укрпошти» було підтримано.

Подальшим етапом прийнятого рішення буде державна реєстрація Міністерством юстиції, а згодом – вступ в силу з дня офіційного опублікування.

Примітно, що дане подорожчання відбувається на тлі припинення діяльності держпідприємства «Укрпошта» та створення на її основі публічного акціонерного товариства.

На офіційному сайті «Укрпошти» розміщено заяву міністра інфраструктури України Володимира Омеляна: «Ми завершуємо процес корпоратизації держпідприємства. Створюється публічне акціонерне товариство «Укрпошта», де 100% акцій «Укрпошти» належать державі в особі Міністерства інфраструктури».Із затвердженого нового статуту компанії випливає, що єдиним акціонером ПАТ «Укрпошта» та її засновником є Мінінфраструктури, яке виконує функції з управління корпоративними правами держави з кількістю акцій 6518597 штук, номінальною вартістю 1000,00 гривень кожна і загальною номінальною вартістю 6 млрд 518 мільйонів 597 тисяч гривень.

Створюється Наглядова рада ПАТ, до складу якого входить сім чоловік, з яких п'ять є незалежними директорами.

Таким чином, державне підприємство «Укрпошта» 1 березня 2017 року буде остаточно реорганізовано в публічне акціонерне товариство.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Укрпошта відновила оплату комуналки без комісій

16 травня 2017, 17:19

«Укрпошта» ввела послугу бюджетної доставки

11 травня 2017, 10:05

Останні новини за сьогодні: