Новини / Події / Львівський активіст подав до суду на Верховну Раду
8 березня 2016, 18:24
Розмір шрифта: А А А

Львівський активіст подав до суду на Верховну Раду

Львівський активіст подав до суду на Верховну Раду, ВР, активіст, позов, Святослав Літинський
Львівський активіст подав до суду на Верховну Раду

Львівський активіст Святослав Літинський подав до суду на Апарат Верховної Ради через відмову у перекладі державною мовою виступу депутата. Про це ZAXID.NET повідомив сам Святослав Літинський, зазначивши, що цього тижня відбудеться перше слухання справи у суді.

«Я слухав засідання комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і на ньому виступав заступник голови цього комітету, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»» Олександр Бакуменко, який говорив іноземною мовою. Мені було дуже цікаво, про що він говорив. То ж я звернувся до Апарату Верховної Ради з вимогою, щоб вони мені надали переклад виступу цього депутата. Однак мені відмовились надавати переклад», — розповів Літинський.

Позов на Апарат Верховної Ради він подав ще у січні. Від суду активіст вимагає визнати неправомірною відмову перекласти виступ на державну мову, а також зобов‘язати ВР таки надати переклад виступу депутата.

«Аналогічна справа була у мене проти Авакова. Я в МВС писав, просив відповідь, вони відмовилися і я це оскаржив у суді. У підсумку суд визнав дії міністерства неправомірними. Зараз подібна справа, просто проти іншого державного органу», — впевнений активіст.

Зазначимо, що на місцевих виборах 2015 року Святослав Літинський й сам балотувався від «Блоку Петра Порошенка» до Львівської міської ради. Приблизно тоді ж (у листопаді) й звернувся до ВР з вимогою перекласти виступ депутата. «Але одне з іншим не пов’язано. Вимагати дотримання законодавства потрібно у всіх», — додав Літинський.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Діти переселенців зможуть безкоштовно харчуватися в школах і вузах

17 травня 2017, 16:26

Раді пропонують створити «велику палату» у Конституційному суді

10 травня 2017, 10:55

«Борг Януковича»: Суд прискорено розгляне позов РФ

29 березня 2017, 14:23

Українці подали більше трьох тисяч позовів проти РФ

14 грудня 2016, 16:45

Останні новини за сьогодні: