Новини / Події / Країни Великої сімки підтримали медичну реформу в Україні
10 квітня 2017, 15:34
Розмір шрифта: А А А

Країни Великої сімки підтримали медичну реформу в Україні

Країни Великої сімки підтримали медичну реформу в Україні, країни великої сімки, медична реформа, Уляна Супрун
Країни Великої сімки підтримали медичну реформу в Україні

Посли країн Великої сімки в Україні висловилися на підтримку медичної реформи в країні. Про це йдеться в заяві дипломатів Німеччини, США, Японії, Великобританії, Франції, Італії і Канади.

У документі зазначається, що після недавньої зустрічі з в. о. міністра охорони здоров‘я Уляною Супрун вони «хочуть підкреслити підтримку плану реформ охорони здоров’я».

«Ми вважаємо, що ухвалення цього плану, який визначає державні гарантії фінансування застрахованих медичних послуг і лікарських засобів через Національну службу охорони здоров‘я України, є ознакою того, що Україна готова і зобов’язана просуватися вперед з її життєво важливими реформами, у сфері охорони здоров‘я та боротьби з корупцією, в інтересах своїх громадян», — сказано а заяві послів G7.

На їх думку, прийняття законодавства, пов’язаного з реформою охорони здоров‘я, стане важливим кроком на шляху зміни взаємодії українців з державної медсистемой «для забезпечення того, щоб вони отримували послуги, які їм необхідні і на які вони заслуговують, раціональним і законним способом».

У заяві наголошується, що керівництво Моз «вже досягла багато чого» в галузі охорони здоров’я. Однак, на думку послів G7, в цьому напрямку ще належить виконати велику роботу.

6 січня 2017 року в Україні запрацювала система спрощеної реєстрації лікарських засобів, зареєстрованих у країнах Заходу. 1 квітня стартувала програма Доступні ліки, яка дозволить українцям отримувати ряд препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Моз обіцяють, що «гроші будуть ходити за пацієнтами»

29 травня 2017, 14:11

Українці живуть на 11 років менше, ніж європейці – Світовий банк

29 травня 2017, 09:56

Останні новини за сьогодні: