Новини / Події / У Греції виявлені підозрілі посилки, адресовані політикам ЄС
21 березня 2017, 09:00
Розмір шрифта: А А А

У Греції виявлені підозрілі посилки, адресовані політикам ЄС

У Греції виявлені підозрілі посилки, адресовані політикам ЄС, посилки, Греція, вибуховий механізм
У Греції виявлені підозрілі посилки, адресовані політикам ЄС

Поліція Греції виявила на пошті в Афінах вісім посилок, в яких може бути вибухова речовина Посилки були адресовані європейським чиновникам.

Поліція Греції виявила на пошті в Афінах вісім посилок, в яких може бути вибухова речовина. Як заявив представник поліції, посилки були адресовані «чиновникам в європейських країнах», повідомляє в ніч на вівторок, 21 березня, AFP.

 

За даними поліції, в посилках був виявлений вибуховий механізм, схожий на той, що був всередині присланої з Греції посилки, що вибухнула в руках співробітниці в офісі Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Парижі 16 березня. В результаті вибуху жінка отримала легкі травми рук та обличчя.
Раніше, 15 березня, посилка з вибуховою речовиною була виявлена у федеральному міністерстві фінансів ФРН в Берліні. Фахівці техніко-криміналістичного інституту доставили небезпечну знахідку на ділянку для виробництва вибухів на околиці Берліна і вивчили її. Як з'ясувалося, в коробці був запобіжник і суміш, використовувана для виробництва піротехнічних засобів, яка вибухнула б при розкритті посилки. Ніхто не постраждав.
Передбачається, що відправником двох посилок в Париж і Берлін була грецька лівоекстремістська організація «Змова вогняних осередків», яка виникла не пізніше 2008 року. Її учасники звинувачуються в організації численних підпалів і вибухів.
Нинішні інциденти сталися напередодні відновлення переговорів між Грецією та європейськими кредиторами. В даний час існують розбіжності з приводу надання Греції останнього грошового траншу в рамках 3-го пакету фінансової допомоги обсягом у 86 млрд євро, який був наданий Афінам в 2015 році.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Податківці почали обшукувати всі посилки українців

25 травня 2017, 14:02

Українцям загрожують тотальні перевірки посилок з-за кордону

2 травня 2017, 16:03

Останні новини за сьогодні: