Новини / Події / Російська митниця підтвердила зупинку всього експорту ЗВГ
4 квітня 2017, 15:48
Розмір шрифта: А А А

Російська митниця підтвердила зупинку всього експорту ЗВГ

Російська митниця підтвердила зупинку всього експорту ЗВГ, Федеральна служба з технічного та експортного контролю РФ, скраплений газ, митна процедура
Російська митниця підтвердила зупинку всього експорту ЗВГ

Федеральна служба з технічного та експортного контролю РФ з 1 квітня припинила декларування скрапленого газу в усіх напрямках. Про це російських постачальників ЗВГ повідомила митна служба. Цю інформацію OilNews повідомили російські виробники.

«Для розміщення вантажу під митну процедуру експорту необхідно представити дозвіл ФСТЕК. Про порядок отримання дозволу та документах, необхідних для цього, дивіться Постанову 517 від 15.08.2005 р.», — йдеться в повідомленні митниці.

Для ведення експортної діяльності необхідно отримання дозволу виробника в ФСТЕК. «На даний момент ФСТЕК тільки формує пакет документів, необхідний для отримання дозволу на відвантаження кожної партії. Отримання ж самого дозволу може зайняти від двох до восьми тижнів», — розповіли в російському офісі одного з найбільших світових трейдерів.

За словами російських виробників, відвантаження зупинилися не тільки в українському напрямку: «Система вимагає дозвіл ФСТЕК при відвантаженнях, як в Україну, так і в Польщі, і в Угорщину, тощо».

Ряд українських операторів повідомляють, що вони підготували документи для постачальника за аналогією з поставками ДТ. Вони стосуються призначення цієї продукції і підтверджують, що вона не буде поставлятися військовим.

Нагадаємо, що напередодні стало відомо про обмеження на експорт російського ЗВГ в Україну. Відзначимо, що подібна ситуація вже виникала у вересні 2016 року. Однак, незабаром після перших затримок ця інформація не підтвердилася.

У 2016 році з РФ було імпортовано 782 тис. т ЗВГ, що становить 74% всього імпорту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні може подешевшати бензин та дизпаливо

17 травня 2017, 08:31

На Великдень в Україні подорожчав газ для авто

18 квітня 2017, 17:15

Останні новини за сьогодні: