Новини / Події / IKEA облаштувала ігровий куточок для чоловіків, поки їхні дружини ходять за покупками
9 вересня 2011, 09:52
Розмір шрифта: А А А

IKEA облаштувала ігровий куточок для чоловіків, поки їхні дружини ходять за покупками

IKEA облаштувала ігровий куточок для чоловіків, поки їхні дружини ходять за покупками, IKEA, меблі, ігри, діти, чоловіки, покупки
IKEA облаштувала ігровий куточок для чоловіків, поки їхні дружини ходять за покупками

Шведський виробник меблів та товарів для інтер‘єру компанія IKEA облаштувала кімнату дозвілля для чоловіків, на зразок дитячих ігрових майданчиків, у яких представники сильної статі можуть скоротати час, який їх дружини присвячують шопінгу, повідомляють американські ЗМІ з посиланням на австралійський новинний портал News.

Перша подібна кімната поялвілась в магазині IKEA, розташованому в передмісті австралійського Сіднея Хоумбуш-Бей.

У приміщенні під назвою Manland встановлені настільні ігри на зразок пинбола, лежать свіжі газети і журнали. На думку співробітників магазина, чоловіки цілком може відчувати себе як вдома — на встановлених для них диванах і м’яких кріслах в оточенні подушок перед телевізором зі спортивними або розважальними програмами. Відвідувачів Manland для підтримки хорошого настрою навіть безкоштовно пригощають безалкогольними напоями та хот-догами.

Представник компанії в Австралії пояснила, що Manland створена за аналогією зі Smalland, ігровою кімнатою для дітей, в яких граються малюки, поки їх батьки ходять за покупками.

Експерти вважають, що серед чоловіків, як і серед дітей, існує досить великий відсоток тих, для кого похід на гігантський супермаркет здається нудним і стомлюючим заняттям. Однак добропорядні супутники життя не в силах відмовити своїм дружинам і подругам. До речі, як і у випадках з залишеними малюками, жінки, влаштувати своїх мужів у Manland, отримують електронний пристрій, який через кожні півгодини дзвінком нагадує про залишену дружині.

Ігрова кімната для чоловіків в Австралії була організована вперше у вигляді експерименту, приуроченого до відзначається у вересні Дню батька. Однак не виключено, що якщо нововведення обернеться зростанням обсягів продажів, куточок для чоловіків Manland з'явиться на постійній основі і не тільки в Австралії.

Нагадаємо, в березні 2011 року IKEA в рамках рекламної кампанії розставила меблі на платформах станцій паризького метро.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: