Новини / Події / Медведєв попросив Януковича не бути ганчіркою
20 лютого 2014, 17:19
Розмір шрифта: А А А

Медведєв попросив Януковича не бути ганчіркою

Медведєв попросив Януковича не бути ганчіркою, Росія, Україна, співпраця, Дмитро Медведєв, Дмитро Пєсков, транш кредиту
Медведєв попросив Януковича не бути ганчіркою

Росія продовжить співпрацю з Україною, якщо влада в країні буде легітимною та ефективною. Про це, як повідомляє ІТАР-ТАРС, заявив прем‘єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

Українські власті повинні сконцентруватися, щоб ними «не витирали ноги, як ганчіркою», наводить слова Медведєва «Інтерфакс». Прем’єр-міністр підкреслив, що влада має «захистити людей, захистити правоохоронні структури, які стоять на сторожі державних інтересів і захищають тих же самих людей».

«Тільки в цьому випадку можна розвивати повноцінну економічну співпрацю», — сказав Медведєв, попросивши інших членів уряду дотримуватися цієї позиції.

У той же час прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив в ефірі «Еха Москви», що Росія не відмовляється від фінансової допомоги Україні, однак спочатку там ситуація повинна нормалізуватися.

Напередодні, 19 лютого, Пєсков сказав, що російські влади не можуть дати точну інформацію про надання Україні другого траншу кредиту в розмірі двох мільярдів доларів. «Очевидно, у ситуації, коли екстремісти влаштовують те, що відбувається на Україні, врегулювання саме цієї ситуації є пріоритетом», — пояснив він. При цьому в понеділок, 17 лютого, міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що Росія планує придбати другий транш єврооблігацій України на два мільярди доларів на цьому тижні. Перший транш був переведений в кінці грудня 2013 року на тлі масових протестів у Києві та інших українських містах, викликаних відмовою президента країни Віктора Януковича підписувати договір про асоціацію з Євросоюзом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: