Новини / Події / В Україні з'явилася сільська поліція
25 березня 2017, 19:08
Розмір шрифта: А А А

В Україні з'явилася сільська поліція

В Україні з'явилася сільська поліція, сільська поліція, громадський порядок, Вінницька область
В Україні з'явилася сільська поліція

Першу в Україні сільську поліцію створили у Вінницькій області. Основне завдання патрульних – стежити за громадським порядком і чистотою на вулицях. Раніше муніципальні загони працювали тільки у великих містах.Білі сорочки, краватки та начищене взуття – це дрес-код муніципальних поліцейських села Якушинці. Сьогодні у п‘ятьох патрульних перший робочий день, їх завдання – познайомитися з місцевими жителями.

Всі новоспечені працівники муніципальної поліції – міліціонери у відставку. Створення патруля – їх ініціатива, а мета – підтримувати громадський порядок на вулицях.«Ми – не каральний орган. Наша функція – роз’яснювальна», – зазначив начальник Якушинецкой муніципальної поліції Микола Ковальський.

Ще одне завдання муніципальної поліції – чистота. Зараз на сільських вулицях розташовані десятки стихійних сміттєзвалищ. Місцеві жителі сподіваються, що поліцейські заборонять кидати палити сміття на вулицях.

Поліцейські патрулюють село пішки. З часом місцева влада придбають для них велосипеди. Гроші на власну поліцію виділять з сільської казни.«270 тисяч з місцевого бюджету. Але це на перший час, тому що в цю суму входить і формений одяг, і зарплата, і нарахування, і страховка», – пояснив Якушинецкий сільський голова Василь Романюк.

Якушинці – перше в Україні село, в якому працює своя поліція. Подібні патрулі були раніше тільки у великих містах. За словами сільського голови, переймати досвід до них вже приїжджали багато сусіди.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Названо місто, яке лідирує в рейтингу інвестиційної ефективності в Україні

14 травня 2017, 16:38

Останні новини за сьогодні: