Новини / Події / Урядовий офіс з євроінтеграції відкриває вакансії із зарплатою на гроші ЄС
23 січня 2017, 09:39
Розмір шрифта: А А А

Урядовий офіс з євроінтеграції відкриває вакансії із зарплатою на гроші ЄС

Урядовий офіс з євроінтеграції відкриває вакансії із зарплатою на гроші ЄС, Офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, конкурс на посади, Кабінет Міністрів
Урядовий офіс з євроінтеграції відкриває вакансії із зарплатою на гроші ЄС

Кабінет міністрів оголосив конкурс на заміщення вакантних посад в Офісі з питань європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабінету міністрів.

Про це з посиланням на Урядовий портал повідомляє Офіс віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зокрема, оголошено конкурс на такі посади: перший заступник директора Урядового офісу; заступник директора Урядового офісу, начальник управління з питань співробітництва з НАТО; начальник управління з питань реалізації зобов’язань у сфері європейської інтеграції Урядового офісу.

Конкурс також оголошено на посади: завідуючий відділом з питань координації співробітництва з ЄС управління координації відносин України з ЄС Урядового офісу; завідувач відділом з питань донорської допомоги, комунікації та переведення актів права ЄС управління координації відносин України з ЄС Урядового офісу.

“Нагадуємо, що в рамках реалізації реформи державного управління протягом 2017 року планується підвищення зарплат, зокрема, працівникам Урядового офісу”, – зазначили у віце-прем’єра.

Джерела “Європейської правди” підтвердили, що Офіс віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – серед пілотних проектів, які будуть фінансуватися в рамках комплексної реформи системи державного управління, фінансується коштом ЄС.

Як відомо, 19 грудня було підписано угоду між Європейською комісією та урядом України, якою передбачено, за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу, виконання програми, спрямованої на допомогу Україні в реалізації Стратегії реформування державного управління на 2016-2020 роки.

Загальний обсяг бюджетної підтримки з боку ЄС для реалізації програми становить 104 млн євро.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Дмитро Дубілет і команда iGov запропонували безкоштовно створити систему для електронної подачі документів на отримання ліцензій

25 травня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: