Новини / Події / Нові самоскиди Renault приїхали будувати українські дороги
3 січня 2017, 08:19
Розмір шрифта: А А А

Нові самоскиди Renault приїхали будувати українські дороги

Нові самоскиди Renault приїхали будувати українські дороги, українські дороги, самоскиди Renault Trucks, траса Одеса-Рені
Нові самоскиди Renault приїхали будувати українські дороги

В Україну поставили 7 нових самоскидів Renault Trucks серії К 6х4. Автомобілі «допомагатимуть» будувати дороги в Києві, ділянки на трасі Одеса-Рені, а також на Полтавській трасі і в районі Кременчука.

Renault Trucks До серії оснащуються не тільки 11-літровим, але і більш потужним, 13-літровим дизельним двигуном на 440 к. с. Такий мотор, що дозволяє автомобілю бути ефективним не тільки на трасі, але і в більш складних умовах – на бездоріжжі або на будівельному майданчику.

Для України була обрана комплектація Renault серії K з колісною формулою 6х4, посиленими задніми мостами, підвіскою коліс Xtrem на 4-пластинчатих параболічних ресорах, розрахованих на навантаження в 38 т. А передня підвіска – на 3-пластинчатих параболічних ресорах – оснащена більш потужним стабілізатором. Крім того, вантажівки отримали раму з посиленими по всій довжині лонжеронами.

Самоскиди укомплектовані спальною кабіною для комфортного нічлігу водія, що дозволяє використовувати їх в далеких поїздках. Також встановлений клімат-контроль і автономний підігрівач. Всередині багато речових відсіків, якісна аудіосистема.Вантажівки Renault мають кузов з корисним об’ємом 17 куб м. А за перевезення щебеню, приміром, її вантажопідйомність може досягати 30 т. Кузов має посилену конструкцію: товщина днища становить 8 мм, а стінок – 6 мм. Застосований надміцний тент, що витримує температуру до 200 градусів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко підписав закони про дорожній фонд

9 грудня 2016, 08:27

Ремонт траси Одеса-Рені транслюватимуть у прямому ефірі

10 вересня 2016, 19:39

Через 5 років в Україні збираються запустити перший платний автобан

4 травня 2016, 21:08

Останні новини за сьогодні: