Новини / Події / Суд Тріполі засудив п’ятеро болгарських медсестер на смерть
5 січня 2007, 10:31
Розмір шрифта: А А А

Суд Тріполі засудив п’ятеро болгарських медсестер на смерть

Суд Тріполі засудив п’ятеро болгарських медсестер на смерть, смертна кара, суд, Лівія, болгарські медсестри, зараження, діти, ВІЛ, СНІД
Суд Тріполі засудив п’ятеро болгарських медсестер на смерть

Суд Тріполі засудив п'ятеро болгарських медсестер і палестинського лікаря, що звинувачувалися в навмисному зараженні вірусом імунодефіциту сотень лівійських дітей, до страти, повідомляє CNN. Підсудні можуть оскаржити вирок у Верховному суді Лівії. Нагадаємо, що цей смертний вирок для медсестер з Болгарії, що приїхали працювати в лівійські лікарні, вже другий.

У 2004 році вони були визнані винними в зараженні Снідом 426 лівійських дітей в 1999 році. Суд ухвалив розстріляти лікарів, хоча вони стверджували, що дійсною причиною зараження стало недотримання гігієнічних норм в лікарнях.

Французький доктор Люк Монтанье, який першим виявив вірус Сніду в лікарні Лівії, заявив тоді, що епідемія вибухнула задовго до приїзду болгарських медсестер.

Лівійський Верховний суд відмінив вирок і призначив новий розгляд справи. На думку спостерігачів, це було зроблено під тиском світової спільноти, що не визнала правомочність вироку, і через бажання властей Лівії поліпшити свій імідж в очах США.

Комісар ЄС по питаннях юстиції Франка Фраттіні (Franco Frattini) заявив агентству AFP, що «приголомшений і розчарований» черговим рішенням лівійського суду. Він призвав судові органи Лівії переглянути вердикт, оскільки, за його словами, він «не сприяє співпраці з Євросоюзом».

Адвокат засуджених Отман Бізанті (Othman Bizanti) заявив, що вирок буде оскаржений у Верховному суді протягом 60 днів, як того вимагають лівійські закони.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В РФ хочуть ввести податок на малодітність

10 травня 2017, 16:06

У Visa з'явилися платіжні картки для дітей

10 травня 2017, 15:48

ЗМІ: Суд конфіскував мільярди Януковича

28 квітня 2017, 12:21

Останні новини за сьогодні: