Новини / Події / Європарламент прийняв резолюцію щодо Brexit
5 квітня 2017, 17:03
Розмір шрифта: А А А

Європарламент прийняв резолюцію щодо Brexit

Європарламент прийняв резолюцію щодо Brexit, європарламент, резолюція, Великобританія
Європарламент прийняв резолюцію щодо Brexit

Депутати Європарламенту схвалили резолюцію, в якій містяться умови для виходу Великобританії з ЄС. Про це повідомляється на сайті Європарламенту.

«Переважна більшість депутатів (516, 133 проти, при 50 утрималися) прийняли резолюцію, офіційно встановлює основні принципи і умови Європарламенту для затвердження угоди про вихід

Сполученого Королівства зі складу ЄС. Будь-яка угода в кінці переговорів між Великобританією і ЄС має отримати схвалення Європарламенту», – йдеться в повідомленні.

У документі підкреслюється, що «інтереси громадян повинні бути на першому плані з самого початку», переговори будуть прозорими, а Великобританія зобов‘язана дотримуватися всі прийняті раніше зобов’язання, в тому числі і фінансові.

Також резолюція свідчить, що тільки тоді, коли «значний прогрес» у переговорах про вихід Британії з ЄС буде досягнутий, то можна буде почати переговори про можливі перехідних механізмах.

«Ці домовленості не повинні тривати більш трьох років, в той час як угода про майбутні відносини може бути укладено тільки після того, як Великобританія покине ЄС», – йдеться в прийнятому документі. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: