Новини / Події / Україна взяла участь у навчальній експедиції GLOBE
18 серпня 2015, 08:55
Розмір шрифта: А А А

Україна взяла участь у навчальній експедиції GLOBE

Україна взяла участь у навчальній експедиції GLOBE, Регіональна навчальна експедиція GLOBE, наукові дослідження, земля
Україна взяла участь у навчальній експедиції GLOBE

Цього літа у естонському місті Неліярве відбулася щорічна Регіональна навчальна експедиція GLOBE. Колектив програми GLOBE з Естонії запросив до себе понад 100 учасників з шести країн: Латвії, Литви, України, Росії, Фінляндії та Естонії. Україну представляли найбільш активні учні програми, їх вчителі з Чернігівського, Чернівецького та Полтавського обласних еколого-натуралістичних центрів. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

Протягом чотирьох днів діти навчалися проводити справжні наукові дослідження за програмою GLOBE, працювати в польових умовах і представляти власні результати. Допомагали їм в цьому вчені університету м. Тарту, координатор з наукових питань і технології програми GLOBE Тревіс Андерсен та представник Національного космічного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) Брайян Кембелл. Самі вчителі мали можливість поділитися досвідом з колегами з інших країн та розпочати нові міжнародні проекти.

Програма GLOBE – це міжнародна науково-освітня програма, що об’єднує учнів, вчителів і науковців для дослідження навколишнього середовища та покращення знань про Землю. З 2001 року координатором програми в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Наразі до програми приєдналися 115 країн світу. В рамках програми проходять як міжнародні, так і регіональні зустрічі, експедиції, кампанії та конкурси.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Гройсмана підтвердили: землю будуть продавати

14 березня 2017, 09:24

Як українці будуть платити податок на свої дачі та городи за новими правилами

7 березня 2017, 19:34

Китайський технологічний гігант відкриє в Україні науково-дослідний центр

22 лютого 2017, 17:32

Останні новини за сьогодні: