Новини / Події / В НБУ прокоментували прийняття закону про електронному квитку
17 січня 2017, 13:56
Розмір шрифта: А А А

В НБУ прокоментували прийняття закону про електронному квитку

В НБУ прокоментували прийняття закону про електронному квитку, електронний квиток, високотехнологічні платіжні інструменти, cashless-економіка, проект НБУ
В НБУ прокоментували прийняття закону про електронному квитку

Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті — стратегічно важливий крок на шляху до впровадження сashless-економіки в Україні. Про це заявили у Національному банку України, коментуючи прийняття Верховною Радою закону про електронному квитку.

«НБУ бачить ухвалення цього законопроекту стратегічно важливим кроком на шляху до впровадження сashless-економіки в Україні, адже розрахунки у транспорті є найбільш масовими розрахунками, де в якості платіжного засобу задіяна готівку. Введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті також додасть розрахунками зручності і легкості, дозволить використовувати сучасні високотехнологічні платіжні інструменти. Е-квиток у громадському транспорті — складова частина проекту НБУ щодо розвитку cashless-економіки, передбаченого Комплексною програмою розвитку фінансового сектору України до 2020 року», — відзначили в НБУ.

Крім того, відзначають в НБУ, законопроект №4121 передбачає: введення автоматизованої системи обліку наданих транспортних послуг; прозорість розрахунків перевізників; ефективне планування маршрутів і графіків пасажирських перевезень; підвищення прибутковості транспортних компаній та оновлення їх рухомого складу; підвищення безпеки дорожнього руху, адже відтепер водії будуть більше стежити за ситуацією на дорозі, а не продавати квитки.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: