Новини / Події / Рінат Ахметов призупиняє діяльність своїх фондів — ЗМІ
16 січня 2014, 07:51
Розмір шрифта: А А А

Рінат Ахметов призупиняє діяльність своїх фондів — ЗМІ

Рінат Ахметов призупиняє діяльність своїх фондів - ЗМІ, Рінат Ахметов, Благодійний фонд, Ефективне Управління
Рінат Ахметов призупиняє діяльність своїх фондів — ЗМІ


Співробітники фонду “Ефективне управління” розпущені з 1 січня.
Робота фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”, що займається проектами, спрямованими на боротьбу з туберкульозом і допомогою дітям-сиротам, найближчим часом може бути серйозно переформатована. Аж до призупинення діяльності.
Про це LB.ua стало відомо з власних джерел.
Як повідомлялося раніше, наприкінці минулого року Рінат Ахметов зупинив фінансування фонду “Ефективне управління”, який розробляв концепції та стратегії економічного розвитку України, допомагаючи центральним і місцевим органам влади.
Першим про це – також з посиланням на джерела – написало видання «Ділова столиця».
Трохи пізніше з’явилася інформація про вихід директора фонду “Ефективне управління” Наталії Ізосімової зі складу спостережних рад підконтрольних Ринату Ахметову гірничо-металургійного холдингу “Метінвест” і енергохолдингу ДТЕК. Сама Ізосімова пояснила зміни, що відбулися, рішенням зайнятися власним бізнесом. “Я вирішила зайнятися власним бізнесом у сфері консалтингу. Найближчим часом основним географічним фокусом для мене будуть Росія і Європа”, – сказала вона.
«Так, дійсно, Ізосімова прийняла рішення вийти з СР ДТЕК і «Метінвесту». Причини прийняття такого рішення буде більш коректно уточнити у пані Ізосімової», – раніше підтвердили агентству «Інтерфакс-Україна» у прес-службі СКМ.
За власною інформацією LB.ua, формулювання «призупинення роботи» де-факто означає припинення роботи фонду “Ефективне управління”. З 1 січня фінансування проектів припинено, співробітники – розпущені (деякі з них отримали пропозиції про роботу у інших структурах холдингу Ахметова).
Зараз на офіційній сторінці фонду висить оголошення про перенесення (без уточнення дати) конференції «Україна 2030: сценарії і виклики» – «у зв’язку зі сформованими обставинами» – «на наступний рік».
Що стосується фонду “Розвиток України”, можливі сценарії переформатування його роботи – на сьогодні – розглядаються. Для уточнення відомостей LB.ua звернувся за коментарем безпосередньо до фонду.
«Те, що Рінат Ахметов буде займатися благодійністю все своє життя, ані в мене, ані у співробітників фонду немає ніяких сумнівів. І Фонд “Розвиток України” однозначно буде приносити величезну користь людям», – йдеться в коментарі директора фонду Ріната Ахметова “Розвиток України” Анатолія Заболотного.
“Перед нами засновник поставив головне завдання – не просто займатися благодійністю, а бути ефективними. А це означає, системно вирішувати проблеми онкології, туберкульозу, сирітства. Щоб допомога доходила до кожної людини. Ми повинні відповідати цій високій планці – ефективності і приносити конкретну користь людям”, – йдеться в тексті, що надійшов у розпорядження редакції.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Forbes нарахував шість мільярдерів в Україні

20 березня 2017, 19:27

У Києві з'явилися холодильники для нужденних

26 грудня 2016, 19:10

У столичних кінотеатрах пройдуть благодійні покази мультфільмів

25 липня 2016, 17:47

Останні новини за сьогодні: