Новини / Події / ПриватБанк автоматично створив іменних ботів для 650 тисяч українських бізнес-клієнтів
7 червня 2016, 17:47
Розмір шрифта: А А А

ПриватБанк автоматично створив іменних ботів для 650 тисяч українських бізнес-клієнтів

ПриватБанк автоматично створив іменних ботів для 650 тисяч українських бізнес-клієнтів, Приватбанк, комерційні боти, клієнти банку
ПриватБанк автоматично створив іменних ботів для 650 тисяч українських бізнес-клієнтів

Український ПриватБанк налагодив серійне виробництво комерційних ботів, які дозволять компаніям і підприємцям вести комунікації з клієнтами і продавати товари через смартфон без витрат на підтримку сайтів, мобільних додатків і платформ.

Понад 205 тисяч корпоративних клієнтів Приватбанку і 450 тисяч підприємців отримали несподіваний подарунок – безкоштовних ботів для онлайн-продажів і комунікацій зі споживачами. Вже готовий і легко розширюваний персональний бот компанії буде працювати службою підтримки, консультувати клієнтів, приймати замовлення і оплату товарів і послуг. Споживачеві не потрібно встановлювати ніяких додатків, достатньо в пошуку Приват24 ввести назву компанії і розпочати комунікацію.

«Нормальний підприємець ніколи не напише свого додатку або бота з двох причин: йому треба краще всіх піч свою піцу, і в світі немає такої кількості програмістів, щоб написати додатки всім охочим, – говорить Олександр Вітязь. – Що робити? Налагодити автоматичний випуск роботів з базовим функціоналом!»
Кожному корпоративному клієнту ПриватБанк автоматично створив іменного бота в Приват24 Sender, який готовий вести комунікації з споживачами і приймати оплату банківськими картками. При бажанні підприємці зможуть самостійно налаштувати дизайн або розширити функціональність свого бота.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Що буде з «хрущовками» в Україні — думка експерта

11 травня 2017, 13:38

Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу

4 травня 2017, 13:19

Останні новини за сьогодні: