Новини / Події / Гройсман повідомив українцям приємну новину про Євробаченні
28 квітня 2017, 17:55
Розмір шрифта: А А А

Гройсман повідомив українцям приємну новину про Євробаченні

Гройсман повідомив українцям приємну новину про Євробаченні, Євробачення-2017, Київ, Володимир Гройсман
Гройсман повідомив українцям приємну новину про Євробаченні

Україна абсолютно вчасно підготувалася і готова провести на високому рівні пісенний конкурс Євробачення-2017 в Києві, як і обіцяв прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман. Про це глава уряду заявив під час спілкування з журналістами в Міжнародному виставковому центрі в Києві після огляду стану готовності до конкурсу, передає прес-служба Кабміну.

«Є приємна новина: Україна абсолютно готова для проведення «Євробачення». Я пам’ятаю, як все починалося – з перемоги на Євробаченні Джамали. Тоді можливо хтось говорив про те, що Україна не встигне підготуватися. Я пообіцяв, що ми підготуємося, і сьогодні ви бачите на власні очі, що все, що було необхідно для підготовки Євробачення в Україні зроблено: ми маємо прекрасний зал, сцену, прекрасну команду, яка працювала весь час над підготовкою. Відразу можу сказати, що було дуже нелегко, але ми працювали щодня, щоб цей день настав, і сталося це величезна подія для нашої країни», – наголосив Володимир Гройсман.

Прем‘єр-міністр подякував команду представників уряду, НСТУ, суміжних служб, міжнародних партнерів, які б забезпечили високу підготовку України до конкурсу. Він також зазначив, що міська влада Києва вчасно виконала заплановані для організації заходу.

Зараз Україна повністю виконує план подальшої підготовки для початку конкурсу, підкреслив глава уряду.

«Вітаю всіх з тим, що ми в черговий раз впоралися з цим складним завданням, це очевидно, що ми добре і якісно підготувалися», – наголосив Володимир Гройсман.
Міжнародні партнери також відзначають, що рівень підготовки України знаходиться на надзвичайно високому рівні, додав він.

Прем’єр-міністр зазначив, що при організації конкурсу не стояло завдання забезпечити повернення коштів від проведення Євробачення. Він зазначив, що виділені на конкурс ресурси раціонально використовувалися, але це жодним чином не пішло на шкоду якості.

Нагадаємо, що 62-й музичний конкурс Євробачення пройде в Києві з 9 по 13 травня. У ньому візьмуть участь виконавці з більш ніж 40 країн.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Українцям пообіцяли нову середню зарплату

31 травня 2017, 17:17

У Кабміні пригрозили тюремними термінами за дірки на дорогах

30 травня 2017, 15:27

Останні новини за сьогодні: