Новини / Події / Лукашенко виділив Україні продуктів і гігієнічних засобів на $65 тисяч
5 травня 2017, 20:18
Розмір шрифта: А А А

Лукашенко виділив Україні продуктів і гігієнічних засобів на $65 тисяч

Лукашенко виділив Україні продуктів і гігієнічних засобів на $65 тисяч, Білорусь, гуманітарна допомога, Олександр Лукашенко
Лукашенко виділив Україні продуктів і гігієнічних засобів на $65 тисяч

Білорусь надасть Україні гуманітарну допомогу на загальну суму в Br117,9 тис. (близько $63 тис.). Дане рішення міститься в постанові N332 Ради міністрів країни.

Згідно з документом міністерства з надзвичайних ситуацій, державному комітетові по майну, концерну “Бєлгоспищепром”, Гродненскому облвиконкому і ряду білоруських підприємств доручено забезпечити видавання і оформлення матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги Україні.

Зокрема, до складу гуманітарної допомоги увійдуть такі продукти, як м’ясні консерви, олія, цукор, дріжджі, борошно, макарони, крупи, побутові миючі засоби, гігієнічні засоби. Загальна сума гуманітарної допомоги складе Br117,9 тис. (близько $65 тис.).

Також документом доручено МНС за сприяння МЗС забезпечити доставку автомобільним транспортом гуманітарної допомоги в Україну; організувати передачу гуманітарної допомоги місії Міжнародного Червоного Хреста в Україні для розподілу серед постраждалого населення України.

Міністерству фінансів за рахунок коштів, передбачених у республіканському бюджеті на фінансування витрат, пов’язаних зі стихійними лихами, аваріями і катастрофами, доручено виділити кошти для відшкодування вартості відпущених матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги, а також відшкодувати транспортні, відрядження та інші витрати, пов’язані з доставкою гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко 26 квітня за підсумками зустрічі з президентом України Петром Порошенком заявив про намір передати гуманітарну допомогу населенню України в зоні конфлікту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G

22 травня 2017, 19:15

Турчинов вимагає, щоб усі держустанови перейшли на бухгалтерські програми українського виробництва

17 травня 2017, 19:08

Останні новини за сьогодні: