Новини / Події / «Укрпошта» запустить програму доставки Kyiv never sleeps
27 лютого 2017, 15:55
Розмір шрифта: А А А

«Укрпошта» запустить програму доставки Kyiv never sleeps

"Укрпошта" запустить програму доставки Kyiv never sleeps, Укрпошта, прискорення доставки посилок, Kyiv never sleeps
«Укрпошта» запустить програму доставки Kyiv never sleeps

Національний поштовий оператор «Укрпошта» працює над прискоренням доставки посилок і листів по Києву. Для цього компанія ввела додатковий забір кореспонденції з поштових відділень столиці і задіяла додатковий транспорт для її доставки в Київський логістичний центр. Про це повідомив перший заступник гендиректора «Укрпошти» Олександр Перцовський на зустрічі з журналістами.

«Зараз ми тестуємо програму під внутрішнім назвою Kyiv never sleeps (Київ ніколи не спить). В чому її суть? До останнього часу у Києві більше 60% листів, які здавалися на відділення, там і залишалися ночувати, тому що останній паркан був у дві години дня. Коли ми почали розбиратися, то виявилося, що більшість кореспонденції потрапляє на відділення після цього паркану. В результаті, доставка посилки листів по Києву затягувалася. Минулого тижня ми запустили третій паркан, ми перекинули частину автомобілів з іншого маршруту. Це значно прискорить доставку кореспонденції по Києву. Зараз ми допрацьовуємо цю систему. Сподіваємося, що вона добре покаже себе», — заявив Олександр Перцовський.

Зазначимо, що через відсутність паркану в післяобідній час доставка посилок або листів по Києву могла затягтися на два або три дні. Крім непотрібної ночівлі у відділенні, кореспонденція залишалася в логістичному центрі, оскільки прибувала туди в піковий період. При цьому сортування кореспонденції в логістичних центрах «Укрпошти» відбувається вручну.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Укрпошта відновила оплату комуналки без комісій

16 травня 2017, 17:19

«Укрпошта» ввела послугу бюджетної доставки

11 травня 2017, 10:05

Останні новини за сьогодні: