Новини / Події / Під виглядом захисту прав споживачів Міндохзборів просить «стукати» на підприємців
2 березня 2013, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Під виглядом захисту прав споживачів Міндохзборів просить «стукати» на підприємців

Під виглядом захисту прав споживачів Міндохзборів просить "стукати" на підприємців, Міністерство доходів і зборів, касовий чек, продаж товарів та послуг, готівкові розрахунки
Під виглядом захисту прав споживачів Міндохзборів просить «стукати» на підприємців

Міністерство доходів і зборів закликає громадян повідомляти податковим органам про відмову продавців видавати касовий чек під час продажу товарів або послуг.

Як повідомляють Коментарі з посиланням на Міндохзборів, фіскальний чек є гарантією захисту прав споживача, а звернення постраждалих — найбільш дієвий засіб виявлення порушень касової дисципліни.

«Приводом для перевірки може бути тільки скарга громадянина або повідомлення від інших державних органів», — відзначають в Міндохсборов і обіцяють оперативно реагувати на сигнали про порушення.

Так, наприклад, за даними міністерства, після звернення громадян в Запоріжжі податківці виявляли невраховані грошові кошти: місцева мешканка поскаржилася на відмову надати їй чек в аптеці при купівлі ліків, і податкова інспекція вивчила діяльність підприємства.

«Виявлено значні не враховані суми «чорного налу»- аптекарі клали в кишеню мимо каси близько 2 тис. грн. в день. За це аптека була оштрафована на 19 тис. грн», — відзначають в Міндохсборов.

Ще одного порушника податківці виявили за допомогою муніципальних службовців: Запорізька міськрада повідомила про порушення під час торгівлі продуктами харчування. Як з'ясували податківці, підприємець майже повністю ігнорував правила ведення розрахункових операцій та обліку товарно-матеріальних цінностей. Порушника оштрафовано на 27 тис. грн.

Всього в січні поточного року було проведено майже 1,2 тис. перевірок щодо дотримання правил готівкових розрахунків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Нацбанк пригрозив українцям величезними штрафами

15 січня 2017, 17:17

Нацбанк наказав валютним обмінникам видавати чеки

15 грудня 2016, 16:58

Топ-5 найбільш суперечливих податкових норм, які хочуть запровадити в Україні

24 грудня 2014, 13:26

Останні новини за сьогодні: