Новини / Події / Прототип Mitsubishi Evo X покажуть в Детройті
18 січня 2007, 09:55
Розмір шрифта: А А А

Прототип Mitsubishi Evo X покажуть в Детройті

Прототип Mitsubishi Evo X покажуть в Детройті, автомобільна виставка, Детройт, Mitsubishi Lancer, турбонаддув
Прототип Mitsubishi Evo X покажуть в Детройті

На початку січня 2007 року на автомобільній виставці в детройті пройде прем‘єра передсерійного автомобіля Mitsubishi Lancer Evolution нового, вже десятого по рахунку покоління. Правда, на відміну від своїх попередників, автомобіль буде побудований вже на базі нового шасі, запозиченого у Lancer останнього покоління.

Окрім попередніх нарисів майбутньої новинки, ніякий іншої інформації про Mitsubishi Evo X поки немає. За одними відомостями, автомобіль комплектуватиметься новим 2,4-літровим мотором з тубонаддувом, який вже відомий по Dodge Caliber і новому Mitsubishi Lancer, а за іншими — отримає грунтовно модернізований дволітровий агрегат від Evo IX. У будь-якому випадку, потужність двигуна складе близько 280 кінських сил.

Крім того, Mitsubishi Evo оснащуватиметься новою системою повного приводу з електронним контролем і, можливо, отримає нову коробку передач з двома зчепленнями. Проте офіційно ця інформація поки не підтверджена.

Поява нового Mitsubishi Lancer Evolution у продажу запланована на кінець 2007 — початок 2008 року. Не виключено також, що трохи пізніше на деяких ринках з’явиться менш екстремальна версія Ralliart — з 180-сильним мотором і приводом тільки на передню вісь.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: