Новини / Події / АМКУ взявся за провайдерів кабельного телебачення
21 грудня 2016, 20:35
Розмір шрифта: А А А

АМКУ взявся за провайдерів кабельного телебачення

АМКУ взявся за провайдерів кабельного телебачення, АМКУ, провайдери, кабельне телебачення
АМКУ взявся за провайдерів кабельного телебачення

Антимонопольний комітет вирішив розібратися з питанням наявності порушень в діях медіа-груп/операторів (провайдерів) кабельного телебачення.

Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

Антимонопольний комітет вважає, що повинні існувати прозорі проконкурентні комерційні умови, економічно обґрунтована модель визначення вартості продукту, яка пропонується медіа-групами до продажу; відсутність нав’язування додаткових зобов’язань, які не стосуються предмета угод.

Отже, АМКУ вирішив вивчити і проаналізувати принципи пакетування як медіа-групами свого продукту операторам, так і операторами (провайдерами) кабельного телебачення кінцевим споживачам, факт дискримінаційності/недискримінаційності впровадження плати за ретрансляцію телеканалів виключно в кабельних мережах провайдерів програмної послуги (враховуючи безкоштовність ефіру і супутника ).

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року в універсальну програмну послугу будуть входити не всі загальнонаціональні телеканали чотирьох медіа-груп, які провайдери програмної послуги зобов’язані ретранслювати, а державні телеканали, телеканали суспільного мовлення та місцеві канали.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Остап (анонімно) 12 січня 2017, 05:41 ссылка
    С 01.01.2017г. собственники кабельных телесетей имеют право требовать оплату с Вещателей телеканалов плату за доставку телепрограмм потребителю (абоненту). Оплата осуществляется за счёт прибыли Вещателей, а не за счёт абонплаты. Требуйте ТЕНДЕР
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Палиця для інтернету: чи зможе поліція закривати сайти

29 травня 2017, 10:14

Кіберполіція попросила доносити на провайдерів

24 травня 2017, 13:57

Останні новини за сьогодні: