Новини / Події / Керівників усіх українських банків перевірять на відповідність кваліфікації
5 квітня 2017, 18:02
Розмір шрифта: А А А

Керівників усіх українських банків перевірять на відповідність кваліфікації

Керівників усіх українських банків перевірять на відповідність кваліфікації, Національний банк України, корпоративне управління, кваліфікація
Керівників усіх українських банків перевірять на відповідність кваліфікації

Національний банк України для забезпечення ефективного корпоративного управління в банках до кінця квітня 2018 року повинен провести оцінку відповідності кваліфікації вищого керівництва 10 найбільших банків країни.

Про це йдеться в опублікованому на сайті Міністерства фінансів оновленому Меморандумі з Міжнародним валютним фондом за підсумками третього перегляду програми розширеного фінансування EFF для України.

Як наголошується в документі, за необхідності регулятор надасть банкам можливість виправити виявлені порушення протягом 90 днів. До кінця липня 2018 року НБУ проведе аналогічну оцінку щодо наступних 10 найбільших банків, до кінця квітня 2019 року – інших фінустанов України.

Як повідомлялося, Рада директорів Міжнародного валютного фонду 3 квітня завершила третій перегляд програми розширеного фінансування EFF для України і затвердила надання нашій країні чергового кредитного траншу обсягом 1 мільярд доларів, який надійде в найближчі дні і буде направлений в резерви Національного банку України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: