Новини / Події / Держгарантія на вклади: Рада прийняла законопроект про захист вкладників
21 грудня 2016, 18:52
Розмір шрифта: А А А

Держгарантія на вклади: Рада прийняла законопроект про захист вкладників

Держгарантія на вклади: Рада прийняла законопроект про захист вкладників, вклади фізичних осіб, Парламент України, банківська система
Держгарантія на вклади: Рада прийняла законопроект про захист вкладників

Парламент України прийняв за основу і в цілому з правками законопроект №5553 «Про внесення змін до закону України «Про банки і банківську діяльність» про гарантування державою вкладів фізичних осіб», який був внесений Президентом Петром Порошенком. За законопроект проголосували 276 народних депутатів.

Законопроект розроблений з метою посилення тенденції щодо подолання кризових явищ у банківській системі України та закріплення прояви волі держави як власника державних банків у забезпеченні захисту інтересів вкладників — фізичних осіб. Про це йдеться в пояснювальній записці до документа №5553.

Таким чином, держава бере на себе зобов'язання щодо забезпечення відшкодування фізичним особам – вкладникам державних банків тієї частини суми вкладу, що перевищує граничний розмір відшкодування коштів за вкладами, встановлений у відповідності з законом «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

При цьому для цих фізосіб також зберігаються передбачені законом гарантії за вкладами у сумі, що не перевищує граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, тобто 200 тис гривень.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: