Новини / Події / У системі освіти США розкрили багатомільярдну аферу
10 серпня 2011, 08:08
Розмір шрифта: А А А

У системі освіти США розкрили багатомільярдну аферу

У системі освіти США розкрили багатомільярдну аферу, Міністерство юстиції США, позов, Education Management Corporation, освіта, порушення законодавства
У системі освіти США розкрили багатомільярдну аферу

Міністерство юстиції США, а також генеральні прокурори Каліфорнії, Іллінойсу, Флориди й Індіани подали позов проти компанії Education Management Corporation, що об'єднує безліч платних освітніх установ по всій країні

Влада звинувачує компанію в порушенні законодавства при веденні бізнесу, завдяки чому організація незаконним шляхом отримала 11 млрд. доларів, повідомляє Associated Press.

За версією позивачів, організація всупереч забороні законодавчого матеріально заохочувала своїх рекрутерів за зарахування в платні коледжі якомога більшого числа абітурієнтів. При цьому співробітникам настійно рекомендувалося віддавати перевагу тим потенційним студентам, які підпадають під державні програми допомоги. Наприклад — вихідцям з малозабезпечених родин, інвалідам, що лікуються від наркозалежності. Найбільш успішні рекрутери заохочувалися поїздками в Лас-Вегас і на мексиканські курорти, квитками на спортивні заходи, додає Huffington Post.

В результаті в період з 2003 року по теперішній час EDMC отримала 11 млрд. доларів державних коштів, що спрямовуються на фінансування освіти для пільгових груп громадян.

Спочатку в суд на EDMC подала її колишня співробітниця-рекрутер Ліннтойя Вашингтон (Lynntoya Washington). Федеральні влади та прокуратури штатів не звертали увагу на розгляд, однак у кінцевому підсумку вирішили до нього підключитися. Якщо вина освітньої корпорації буде доведена, їй належить компенсувати бюджету незаконно отримані 11 млрд. доларів, причому в триразовому розмірі, відзначає CNN.

У EDMC звинувачення влади відкидають. За словами представників корпорації, заборонена практика преміювання рекрутерів на підставі кількості зарахованих студентів в EDMC не застосовувалася.

Нинішній позов — не перший скандал у сфері платної освіти в США. Зокрема, ряд платних коледжів вже звинувачувалися громадськістю в підвищеному інтересі до абітурієнтів-інвалідів, за навчання яких сплачує держава.

Education Management Corporation — друга за величиною комерційна організація, що надає послуги в сфері платної освіти. Під її егідою працюють сотні освітніх центрів, коледжів і курсів в різних штатах Америки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні хочуть запровадити ряд нових правил для водіїв

31 травня 2017, 17:42

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: