Новини / Події / Вчені розробляють штучне людське обличчя
10 липня 2015, 09:02
Розмір шрифта: А А А

Вчені розробляють штучне людське обличчя

Вчені розробляють штучне людське обличчя, штучне людське обличчя, пластична хірургія, медицина
Вчені розробляють штучне людське обличчя

Японська компанія розробляє технологію створення штучного людського обличчя, яке в майбутньому можна буде використовувати в пластичній хірургії.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, на даному етапі фахівцям компанії вдалося налагодити виробництво точних копій особи тієї чи іншої людини з силікону.

Спочатку за допомогою спеціального сканера створюється об’ємний макет особи, точність якого дозволяє передати навіть пори на шкірі і кров’яні судини. Потім на 3D-принтері друкується “заготовка”, на основі якої створюється “маска” з силікону. На виготовлення такої моделі йде від двох тижнів до двох місяців, коштує послуга близько 300 тис ієн ($ 2,4 тис).

“Я думаю, що ця техніка має велике майбутнє в галузі медицини. Я хочу допомогти тим, хто потребує цього”, – говорить президент компанії.

За його словами, на адресу корпорації надходять численні запити, як від дослідників і вчених, так і від простих людей, які потребують пластичних операцій. Так що в найближчих планах – навчитися переносити 3D-макет на більш безпечні матеріали. Зацікавлені розробками і програмісти, що займаються створенням систем автоматичного розпізнавання обличчя.

Незважаючи на великі плани компанії, поки що її клієнтами є в основному рекламні агентства та організатори розважальних заходів.

Є і “королівські” замовлення – в листопаді минулого року одна будівельна компанія з Саудівської Аравії попросила виготовити копії осіб королівської сім’ї.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Як Україна переходить на європейське лікування

  21 квітня 2017, 20:45

  В Естонії заборонять поліетиленові пакети

  21 березня 2017, 16:30

  Україна збільшила виробництво круп і пластівців

  30 січня 2017, 16:05

  Останні новини за сьогодні: