Новини / Події / На Луганщині вирішать проблему енергопостачання
11 січня 2017, 13:08
Розмір шрифта: А А А

На Луганщині вирішать проблему енергопостачання

На Луганщині вирішать проблему енергопостачання, Укренерго, енергопостачання, Луганська область
На Луганщині вирішать проблему енергопостачання

Національна енергетична компанія «Укренерго» оголосило конкурс на будівництво нової підстанції в Луганській області, яка буде забезпечувати електрикою Кремінський і Попанянскій райони.Підстанція «Кремінська» матиме потужність в 500 кВ. На її будівництво планується витратити 1 млрд 83,333 млн грн. Тендер триватиме до 30 січня, а початок аукціону відбудеться 7 березня.Будівництво хочуть профінансувати за рахунок коштів тарифу «Укренерго». Генпідрядник повинен завершити будівництво в період 2017-2018 років.

В «Укренерго» пояснили, що через бойові дій часто пошкоджуються магістральні і розподільчі мережі. Через це частина споживачів залишаються знеструмленими. Після завершення будівництва підстанції «Кремінська» дозволить синхронізувати систему електропостачання північних районів Донбасу з енергетичними мережами України. Крім того, Сєверодонецький «Азот» і Лисичанський НПЗ зможуть працювати на повну потужність.

«Завдяки спорудженню нової підстанції не тільки покращиться енергопостачання цього регіону, а й запрацюють промислові гіганти. У той же час, кількість робочих місць, а це майже 10 тис. буде збережено», — розповів начальник служби капітального будівництва Північної ЕС Олександр Чадаєв.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: