Новини / Події / Росія почала будувати газопровід в обхід України
8 травня 2017, 12:29
Розмір шрифта: А А А

Росія почала будувати газопровід в обхід України

Росія почала будувати газопровід в обхід України, будівництво газопроводу, Турецький потік, Газпром
Росія почала будувати газопровід в обхід України

У неділю в Чорному морі почалося будівництво газопроводу «Турецький потік». Про це повідомляє прес-служба російського «Газпрому».

«Сьогодні ми приступили до практичного етапу реалізації проекту «Турецький потік» – морський укладання газопроводу. Проект реалізується строго за планом, і до кінця 2019 року наші турецькі і європейські споживачі отримають новий надійний маршрут для імпорту російського газу», – заявив голова правління «Газпрому» Олексій Міллер.

Робота стартувала біля узбережжя РФ. Укладання веде судно Audacia компанії Allseas – підрядника будівництва обох ниток морської ділянки газопроводу. Судно також буде використовуватися для протягування труб з берега через микротоннели. Будівництво газопроводу «Турецький потік» в глибоководній частині Чорного моря буде вести трубоукладочное судно Pioneering Spirit.

Нагадаємо, ще восени 2016 року Росія і Туреччина підписали угоду про будівництво «Турецького потоку». Планується, що газопровід пройде 660 км в старому коридорі «Південного потоку» і 250 км в новому коридорі в напрямку європейської частини Туреччини. Передбачається, що постачання газу по першій нитці газопроводу будуть цілком призначені для турецького ринку.

При цьому Росія також планує будівництво другої нитки газопроводу «Північний потік», у зв'язку з чим «Газпром» обіцяє в шість разів скоротити транзит газу через Україну.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Останні новини за сьогодні: