Новини / Події / В Амстердамі будуть покращувати екологію за допомогою роздає Wi-Fi шпаківні
4 липня 2016, 19:31
Розмір шрифта: А А А

В Амстердамі будуть покращувати екологію за допомогою роздає Wi-Fi шпаківні

В Амстердамі будуть покращувати екологію за допомогою роздає Wi-Fi шпаківні, Амстердам, Йоріс Лам, безкоштовний Wi-Fi, екологія
В Амстердамі будуть покращувати екологію за допомогою роздає Wi-Fi шпаківні

Дизайнер з Амстердама Йоріс Лам (Joris Lam) розробив пристрій, який буде роздавати безкоштовний Wi-Fi, якщо зафіксує поруч з собою низький рівень забруднення повітря. Прилад, зроблений у вигляді шпаківні, отримав назву Tree Wi-Fi. 

Своїм проектом Лам вирішив привернути увагу до проблем екології. «Я хотів зробити щось, що вимірював рівень забруднення повітря і робило б отримані результати видимими і зрозумілими, орієнтованими на людину», — пояснив дизайнер.

Поки девайс існує тільки в тестовому варіанті, однак проект вже привернув увагу місцевої влади. Сам Лам, який витратив чотири місяці на створення шпаківні, додає, що його пристроєм зацікавилися також і в деяких інших країнах.

У березні для моніторингу рівня забруднення повітря в Лондоні було вирішено використовувати голубів. Для птахів розробили спеціальні рюкзаки з підключенням до інтернету, які зможуть передавати дані про стан атмосфери.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: