Новини / Події / Наймолодший байкер у світі живе в Україні
23 березня 2017, 09:04
Розмір шрифта: А А А

Наймолодший байкер у світі живе в Україні

Наймолодший байкер у світі живе в Україні, байкер, дитина
Наймолодший байкер у світі живе в Україні

Зараз Тимуру 4 роки, і він володіє мотоциклом краще, ніж багато дорослих. Батьки стверджують, що не планували для своєї дитини такого майбутнього, але син сам почав проявляти зацікавлення двоколісним транспортом ще з раннього дитинства.


Усе почалося з біговела, який хлопчику подарували на перший день народження. Це транспортний засіб, який поєднує в собі риси велосипеда і самоката. Тимур легко й інтенсивно опановував нові вміння, насамперед баланс, швидкість і маневреність. У віці півтора року він уже здобував медалі на дитячих змаганнях.

На двоколісному велосипеді обдарований малюк навчився їздити ще до свого другого дня народження й офіційно став наймолодшим велосипедистом України. Вже через кілька місяців він без труднощів проїжджав три-кілометрові відстані.


Майже одночасно з двоколісним велосипедом Тимур опанував і міні-мотоцикл. Покупка транспортного засобу не була запланована, підкреслює батько, – мотоцикл випадково потрапив йому на очі. Проблемою виявилося знайти для хлопчика комбінезон і шолом – маленькі розміри не поширені, бо не так багато є малих мотоциклістів.


У 2,5 роки Тимур став наймолодшим мотоциклістом України. Відтоді він постійно вдосконалює вміння і техніку, здобуває медалі та трофеї. Батьки підтримують його інтереси, розвивають таланти, але у всьому дають вибір і поважають його рішення. Обоє стверджують, що в сина нормальне дитинство, катається тільки за бажанням і що єдиною відмінністю з іншими дітьми є те, що Тимур не має електронних ґаджетів.

«Головне – вірити в своїх дітей! Вони – набагато здібніші, ніж ми можемо собі уявити», – наголошує батько хлопчика.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • chocopie (анонімно) 21 грудня 2018, 10:54 ссылка
    PcMb6H It'а†s really a cool and useful piece of information. I am happy that you shared this useful info with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Києві дитина встановила унікальний рекорд

23 березня 2017, 08:59

У США народилася перша дитина з повністю секвенованим ДНК

18 червня 2014, 12:02

Останні новини за сьогодні: