Новини / Події / Сьогодні – День безпечнішого інтернету
7 лютого 2017, 10:20
Розмір шрифта: А А А

Сьогодні – День безпечнішого інтернету

Сьогодні – День безпечнішого інтернету , День безпечнішого інтернету, лютий, свято, Вікіпедія, інтернет
Сьогодні – День безпечнішого інтернету

За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід з 2004 року щороку у другий вівторок лютого відзначають День безпечнішого інтернету. Сьогодні він проходить під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

Цього дня в багатьох країнах світу обговорюють шляхи безпечного використання молоддю інтернету, питання інтернет-етики, загрози протизаконного контенту.

День безпечнішого інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

2009 року Коаліція за безпеку дітей в інтернеті за ініціативи «Майкрософт Україна» оголосила про запуск соціальної кампанії «Місяць безпечного Інтернету».

2013-ого цього дня відбулася прес-конференція Інтернет-асоціації України, під час якої наголосили, що завданням вітчизняної інтернет-спільноти є пошук компромісу між ефективністю та безпечністю використання інтернету з урахуванням української специфіки. Також було розкрито стратегію боротьби за безпеку в інтернеті, яку умовно можна розділити на три складові: інформування користувачів і профілактичні заходи, механізми захисту в процесі надання інтернет-послуг та інструменти з усунення протизаконного контенту.

Найнебезпечнішими порушеннями в інформаційній сфері є дитяча порнографія, прояви расової на національної нетерпимості, тероризм, повідомляє Вікіпедія. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: