Новини / Події / У Києві встановлять сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів
3 травня 2017, 18:20
Розмір шрифта: А А А

У Києві встановлять сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів

У Києві встановлять сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів, Київ, сенсорне освітлення, пішохідні переходи
У Києві встановлять сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів

Незабаром у Києві з‘явиться сенсорне освітлення 29 переходів в різних районах міста. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Сенсорне освітлення передбачено громадським проектом — переможцем програми «Бюджет участі», фінал якого відбувся в січні поточного року.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс нагадав, що в Києві часто відбуваються наїзди на пішоходів, а тому для зменшення кількості таких ДТП потрібно більш якісне освітлення доріг.

«У надвечірній і нічний час багато переходи практично непомітні. Сенсорне освітлення допоможе вирішити відразу дві проблеми: поліпшити освітлення доріг та пішохідних переходів і підвищити економію електроенергії. Адже, згідно переможцю проекту, освітлення буде вмикатися з використанням датчика руху і заряджатися за допомогою сонячних батарей», — зазначив він.

Технологія сенсорного освітлення полягає в тому, що стовпи будуть оснащені датчиками руху, які будуть реагувати на рух водіїв і пішоходів. Тільки тоді дорога буде освітлена. Ліхтарі будуть припиняти працювати, коли учасник дорожнього руху покине радіус дії датчика.

«Економія очевидна: новітні технології не будуть працювати протягом ночі, а лише тоді, коли в цьому буде необхідність. У денний час такі ліхтарі будуть заряджатися сонячною енергією», — пояснив перший заступник голови КМДА.

Автор проекту — киянин Володимир Басовський. Його ідея ввійшла в п’ятірку кращих, її підтримали 862 людини. Кошти на цей проект вже виділені, а реалізація відбудеться найближчим часом.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: