Новини / Події / «Газпром» вирішив в шість разів скоротити транзит газу через Україну
25 квітня 2017, 19:46
Розмір шрифта: А А А

«Газпром» вирішив в шість разів скоротити транзит газу через Україну

"Газпром" вирішив в шість разів скоротити транзит газу через Україну, Газпром, транзит газу, північний потік
«Газпром» вирішив в шість разів скоротити транзит газу через Україну

Російський «Газпром» не має наміру відмовлятися від транзиту газу через Україну після введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік – 2", проте його обсяги будуть знижені приблизно в шість разів. Про це заявив голова правління «Газпрому» Олексій Міллер в інтерв‘ю Reuters, передають «Ведомости».

«Ми готові до переговорів. Проте ми можемо говорити про набагато менших обсягах, можливо, близько 15 млрд куб. м в рік для країн, які межують з Україною», — сказав він.
Як повідомлялося, п’ять європейських компаній планують профінансувати проект»Північний потік – 2". Мова йде про компанії NGIE, OMV, Royal Dutch Shell, Uniper і Wintershall. З ними підписані угоди про фінансування проекту.

Як заявляв раніше президент України Петро Порошенко, реалізація російського проекту газопроводу «Північний потік – 2" несе в собі політичні ризики.
Проект»Північний потік – 2" передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Трубопровід планується побудувати поруч із «Північним потоком».Як зазначав заступник голови правління «Газпрому» Олександр Медведєв, капітальні витрати на «Північний потік-2» очікуються на рівні 8 мільярдів євро, однак разом з вартістю запозичень сума може досягти 9,9 мільярда євро.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: