Новини / Події / Українці заплатять до 1360 гривень штрафу за встановлення кондиціонеру та антени
19 липня 2012, 19:16
Розмір шрифта: А А А

Українці заплатять до 1360 гривень штрафу за встановлення кондиціонеру та антени

Українці заплатять до 1360 гривень штрафу за встановлення кондиціонеру та антени, адміністративні правопорушення, житлове приміщення, штраф, антена, кондиціонер
Українці заплатять до 1360 гривень штрафу за встановлення кондиціонеру та антени

У Верховній Раді зареєстровано законопроет № 10694 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил користування житловими будинками і житловими приміщеннями». Документ передбачає збільшення штрафів за порушення правил користування житловими приміщеннями, а також неправильну експлуатацію інженерного обладнання до 340-1360 грн для громадян та з 51-119 грн до 850-1700 грн для посадових осіб.

Юристи стверджують, що таким чином уряд просто хоче отримувати дохід від установки кондиціонерів або телеантен, життя без яких сьогодні не уявляє собі більшість українців.

Керуючий партнер юркомпанії «Алексєєв, Боярчуков і партнери» Сергій Алексєєв каже: «Що таке інженерне обладнання — це все, чим укомплектований кожен будинок. У першу чергу — це санітарно-технічні системи та прилади опалення, вентиляція, в тому числі кондиціонери, каналізація, системи електрообладнання, радіомережі, телефон, телебачення.

Тобто за законом до будь-якої людини можуть прийти і перевірити, як вона встановила кондиціонер, телеантену, чи в дозволеному місці просвердлила отвір для вентиляції квартири або офісу. Враховуючи те, що всіх цих правил по суті ніхто не знає, порушниками стануть всі. А штрафи можуть досягати 1700 гривень».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Поліцейські на дорогах здобудуть права суддів

31 травня 2017, 16:18

Російські кондитери підрахували втрати через українські мита

22 травня 2017, 16:58

Банкам заборонили огульно штрафувати українців

17 травня 2017, 15:55

Останні новини за сьогодні: