Новини / Події / В Україні запустили SMS-сервіс для боротьби з рейдерством
23 грудня 2016, 17:43
Розмір шрифта: А А А

В Україні запустили SMS-сервіс для боротьби з рейдерством

В Україні запустили SMS-сервіс для боротьби з рейдерством, сервіс SMS-МАЯК, боротьба з рейдерством, Павло Мороз
В Україні запустили SMS-сервіс для боротьби з рейдерством

Міністерство юстиції України та «Ліга:Закон» представили новий сервіс під назвою «SMS-МАЯК», який стане додатковим інструментом у боротьбі з рейдерством. Про це заявив заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації Павло Мороз.

«У питанні незаконного заволодіння майном принциповим моментом є час, тому чим швидше законний власник зреагує на захоплення майна, тим більше має шансів повернути вкрадене без втрат. «SMS-МАЯК» — саме той проект, який суттєво підвищує шанси на оперативне реагування та ефективний захист порушених прав», — сказав Мороз.
За його словами, за законом зацікавлена особа має можливість накласти заборону на проведення реєстраційних дій строком до 10 діб, щоб протягом цього періоду мати можливість звернутися в суд і зупинити незаконні дії. Він також зазначив, що запуск нової послуги став можливим завдяки плідній співпраці з ТОВ «Ліга:Закон», на технічній базі якого був запущений даний сервіс.

Генеральний директор державного підприємства «Національні інформаційні системи» Станіслав Лур'є запевнив, що підприємство, як технічний адміністратор даного сервісу, докладе всі зусилля для стабільного функціонування механізму і створення нових електронних сервісів, які будуть сприяти боротьбі з рейдерством та поліпшення інвестиційного клімату країни.

«Це перший пілотний проект такого плану, і ми сподіваємося, що громадськість позитивно оцінить нашу спільну роботу», — резюмував він.
Для того, щоб почати користуватися новим сервісом, громадянам достатньо зробити 3 простих кроки:

отримати реєстраційний номер майна,
перевірити наявність номера в реєстрі,
поставити майно на контроль.
З цього моменту власник зможе дізнатися про всі зміни в реєстрі через SMS-повідомлення, у вигляді електронного листа, а також через оповіщення в кабінеті користувача програми «SMS-МАЯК».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українцям почнуть надсилати смс при перереєстрації квартир

21 жовтня 2016, 19:37

В Україні може з'явитися група по боротьбі з рейдерами

9 серпня 2016, 19:49

Останні новини за сьогодні: